Nástenný kalendár 2018

Nástenný kalendár "Príbehy prírody 2018"

Kalendár rozmeru A3 s fotkami divých zvierat Slovenska

Cieľom kalendára je ukázať ľuďom skrytý život divých zvierat. Preniesť ich na miesta, kam by sa inak nedostali, a sprostredkovať pozorovania, na ktoré by museli čakať celé dni. Fotky sme doplnili zaujímavosťami o zachytených zvieratách, alebo príbehmi z ich fotenia. Nechajte sa sprevádzať prírodou a obdivujte ju spolu s nami po celý rok, mesiac po mesiaci.

Nástenný kalendár 2018 - Príbehy prírody

Každý je originál

Kalendár vychádza v limitovanej edícii a všetky kalendáre ručne podpisujeme. Každý jeden je originál. Zhmotňuje nadšenie a odhodlanie, kilometre chodenia, hodiny čakania a pokoru pred prírodou.

Divé zvieratá

V kalendári sú zábery voľne žijúcich zvierat, ktoré sú plaché. Vďaka fotkám však možete nahliadnuť každý mesiac do ich skrytého života.

Kvalitné prevedenie

13 listový kalendár je vytlačený na kvalitnom papieri luxusného rozmeru A3, vďaka čomu vynikne na Vašej stene.

Zaujal Vás náš kalendár?

Nechajte sa sprevádzať prírodou a obdivujte ju spolu s nami mesiac po mesiaci.

10 €

Objednať si ho môžete pomocou nasledovného formulára. Cena je 10€. Po odoslaní formuláru Vám zašleme faktúru, ktorú môžete uhradiť prevodom na účet, čím definitívne potvrdíte svoju objednávku.

Váš kalendár poctivo zabalíme a odošleme Vám ho na vašu adresu poštou. Poštovné a balné je vo výške 3€.

Možné je aj bezplatné osobné prevzatie v Bratislave (Ružinov, Staré mesto, Mlynská dolina). Na mieste a čase osobného vyzdvihnutia sa dohodneme individuálne.